Halowe Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce

Uczniowie klas lekkoatletycznych, po raz kolejny pokazali wyśmienitą formę sportową podczas mistrzostw śląska, które odbyły się w raciborskiej hali sportowej. Cała nasza drużyna wróciła do Częstochowy z nowymi rekordami życiowymi, choć nie wszyscy mogli cieszyć się medalami. Niektórzy musieli  poradzić sobie z najbardziej nielubianym przez sportowców, czwartym miejscem. Po złoty medal sięgnęła bezkonkurencyjna Emilia Majewska w biegu na 300m, brązowy medal pomimo młodszego rocznika zdobyła Amelia Młynarczyk w biegu na 60m, najmłodszym medalistą reprezentacji został Jakub Osowski, który wywalczył brązowy medal w biegu na 300m. Tuż za podium znaleźli się: Zuzanna Pietrasińska w biegu na 600m, Wiktor Wala w biegu na 1000m, Mateusz Pędziwiatr w biegu na 300m i skoku w dal, gdzie od srebrnego medalu dzieliły Go zaledwie dwa centymetry, Paulina Deska w biegu na 300m. Bardzo dobrym występem może pochwalić się również Ignacy Całko w biegu na 300m, Liliana Wysocka w skoku w dal oraz debiutująca, na tak wysokiej rangi zawodach Anastazja Osowska. Ten dzień nie należał do Jagody Trybuły, która nie ustanowiła rekordu życiowego w biegu na 1000m, choć Jagoda wie czym jest sportowa złość i już przygotowuje się pełną parą do sezonu letniego. Gratulujemy, Jesteśmy z Was dumni !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.