Sztandar szkoły

22 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie miała miejsce uroczystość nadania sztandaru.

>> Dowiedz się więcej o nadaniu sztandaru i związanych z nim wydarzeniach szkolnych <<

Skład pocztu sztandarowego na lata 2024-2025

Skład pierwszy
Jan Golański kl.6c, Julia Jakóbczyk kl.7b, Martyna Milczarek kl.7b

Skład drugi
Kacper Tyburski kl.6a, Julia Dzięglewska kl.7b, Lilla Jeziorowska kl.7b

Opiekunowie pocztu sztandarowego

p. Anna Machura, p. Karolina Chęcińska-Siudeja, p. Nina Tyrek

Tekst ślubowania pocztu sztandarowego:

Przyjmując sztandar Szkoły Podstawowej nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie przyrzekamy uroczyście, że będziemy go darzyć szacunkiem i nigdy nie splamimy jego honoru.

Tekst ślubowania uczniów

My uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego uroczyście ślubujemy, że będziemy służyć naszej Ojczyźnie rzetelną nauką pracą i wzorowym zachowaniem, dbać o dobre imię szkoły i godnie ją reprezentować, okazywać należny szacunek rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom, sumiennie i uczciwie wypełniać swoje obowiązki i zdobywać jak najlepsze przygotowanie do przyszłej pracy dla dobra naszej Ojczyzny.