Nagrody i wyróżnienia

Ceremonia wręczenia Szkolnych Oskarów 2019-2020

„Dzień Sukcesu” jest wyrazem uznania dla talentów i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie. To ważne chwile dla uczniów, którzy wykazali się swoimi talentami, zdolnościami, osiągnęli znaczące sukcesy artystyczne, sportowe, w nauce, w konkursach, przeglądach artystycznych i zawodach sportowych.

„Szkolne Oskary” przyznawane są uczniom, którzy szczególnie przyczyniają się do odkrywania własnych talentów i uzdolnień, a tym samym promują na zewnątrz Szkołę Podstawową nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

                                  Nagrody i wyróżnienia

Laureaci DYPLOMU RÓŻY 2019-2020 – klasy IV-VIII

Laureaci DYPLOMU RÓŻYCZKI 2019-2020 – klasy I i II

 

Najsympatyczniejsi Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7

Wyróżnienie dla uczniów za aktywność społeczną

      Szkolny konkurs na prezentację multimedialną/film „Ja, moja klasa, moja szkoła”

 

 

 

Komentarze są wyłączone.