Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Był to szczególny dzień, pełen wzruszeń i podziękowań, którego mottem były słowa naszego patrona Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego: „Nie jesteśmy, by spożywać urok świata, ale po to, by go tworzyć …”
W trakcie akademii uczniowie klasy ósmej wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za ich cierpliwość, wiedzę i wsparcie. Słowa podziękowania były pełne emocji i uznania za trud włożony w ich edukację. Młodsi uczniowie żegnali starszych kolegów i koleżanki, którzy kończą szkołę podstawową, życząc im powodzenia w edukacyjnej podróży.
Pani dyrektor Joanna Ziółkowska – Nowak skierowała piękne słowa do uczniów kończących szkołę. Życzyła im, aby zawsze wierzyli w siebie i swoje możliwości, aby każde doświadczenie, zarówno to łatwe, jak i to trudniejsze, było dla nich cenną lekcją. Życzyła odwagi w dążeniu do realizacji marzeń. Przypomniała, że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także kształtowanie charakteru, rozwijanie pasji i umiejętności radzenia sobie z trudnościami.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę naszą wieloletnią panią dyrektor,  Joannę Ziółkowską – Nowak oraz panią wicedyrektor Annę Nylec. Obie panie przez wiele lat z zaangażowaniem i pasją kierowały naszą szkołą, dbając o jej rozwój i dobro uczniów. Dziękujemy za ich trud, poświęcenie i serce, które wkładały w swoją pracę.
Pożegnaliśmy także nauczycielkę plastyki, panią Małgorzatę Sosnę, która przez wiele lat inspirowała naszych uczniów do twórczego wyrażania siebie i rozwijania talentów artystycznych. Pani Małgorzato, dziękujemy za wszystkie lata współpracy, za kreatywność i wsparcie.
Na koniec pani dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła świadectwa, dyplomy i nagrody.  Serdecznie pogratulowała uczniom zdobycia wiedzy i umiejętności. Podkreśliła, że sukcesy te są dowodem na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty.
Na zakończenie życzyła wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji: „Niech będą one czasem odpoczynku, radości i nowych przygód. Wracajcie we wrześniu pełni energii i gotowi na kolejne wyzwania”.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-3

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-3 to ważne wydarzenie zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli oraz rodziców. W dniu 21 czerwca taka uroczystość miała miejsce w naszej szkole, w hali sportowej. W tym dniu uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w akademii. Klasa 3 a i 3 b uroczyście zakończyła pierwszy etap edukacji w naszej szkole. Podczas uroczystości pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę naszą wieloletnią panią dyrektor, Joannę Ziółkowską – Nowak oraz panią wicedyrektor Annę Nylec. Były chwile radości, wzruszenia i wdzięczności. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców ten dzień był wyjątkowym podsumowaniem całorocznej pracy. Był to moment, kiedy uczniowie mogli poczuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.