Częstochowski Uniwersytet Młodego Odkrywcy

W czwartek, 9 marca na Politechnice Częstochowskiej zainaugurowana została ósma edycja Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy – CZUMO. Po raz kolejny wśród szczęśliwców zakwalifikowanych do programu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Lekkoatletyczna klasa 5b, tym razem w roli studentów, otrzymała indeksy grupy poszukiwaczy, spotkała się z rektorem i dziekanem uczelni i z powodzeniem uczestniczyła w pierwszym studenckim wykładzie. Zadaniem uczniów będą zaliczenia, na kolejnych spotkaniach na Politechnice Częstochowskiej. Znając zdolności i chęci naszych uczniów, nie będzie to skomplikowane, zwłaszcza, że tematyka zajęć jest niezwykle ciekawa. Cały projekt kończy się uroczystą galą 15 czerwca, na której zostaną wręczone dyplomy absolwenta. Trzymamy kciuki, przed Wami nowe, ciekawe doświadczenie. Natomiast zespołowi z Politechniki Częstochowskiej gratulujemy przedsięwzięcia.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.