Wyróżnienie dla uczennic Siódemki

Miniony rok, obfitował w wiele wydarzeń sportowych, które sławiły naszą szkołę. Jednakże najważniejszym z nich było, z całą pewnością zdobycie MISTRZOSTWA POLSKI w sztafetowych biegach przełajowych przez uczennice Siódemki. Emilia Majewska, Zuzanna Pietrasińska, Maja Gradoń, Amelia Młynarczyk, Jagoda Trybuła i Paulina Deska zrobiły coś, co wydawało się niewykonalne. Tak, młoda drużyna w towarzystwie najlepszych reprezentacji z całej Polski udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ich poczynania na bieżąco obserwował Prezes Szkolnego Związku Sportowego- Zygmunt Stempor, który docenił osiągniecie dziewczyn, podczas apelu podsumowującego minione półrocze nagrodził drużynę pamiątkowymi, personalizowanymi kurtkami reprezentacji. Miło było przypomnieć sobie, te piękne chwile.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.