Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej – Rancho Stare Kucoby

W ramach programów ,,Warzywa i owoce w szkole” oraz ,,Mleko w szkole” uczniowie klas 2a, 2b i 3b, 17 czerwca odwiedzili Ranczo Stare Kucoby.  Wzięli tam udział w ciekawych warsztatach – mogli samodzielnie zrobić masło. Uczniowie degustowali stworzone przez siebie wyroby, pili sok ze świeżych jabłek oraz wodę lawendową. Podczas wycieczki uczniowie z bliska obserwowali zwierzęta mieszkające w gospodarstwie agroturystycznym. Karmili kozy, papugi, osła, kury i koguty. Bawili się też z kotami, a nawet siodłali sztucznego konia. Podczas wyjazdu był również czas na posiłek w postaci pysznej kiełbaski z ogniska. Radości i świetnej zabawy nie było końca. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Pobyt w Zagrodzie Edukacyjnej Ranczo Stare Kucoby to wspaniała przygoda, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.