Łyżwiarstwo szybkie

7 grudnia odbyły się Igrzyska Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Dziewczynki młodsze wystartowały  w składzie: Maja Gradoń, Amelia Młynarczyk, Zuzanna Pietrasińska, Weronika Mermer. Rezerwową zawodniczką była Jagoda Trybuła. Drużyna  wywalczyła II miejsce w klasyfikacji ogólnej częstochowskich szkół podstawowych. Indywidualnie na II miejscu stanęła Amelia Młynarczyk.
9 grudnia odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Chłopcy starsi wystartowali w składzie: Bartłomiej Stolarczyk, Franciszek Rogozik, Nikodem Piaszczyk, Michał Andrzejczak. Rezerwowym zawodnikiem był Adrian Jargosz. Drużyna zajęła II miejsce w klasyfikacji ogólnej częstochowskich szkół podstawowych.
Całej reprezentacji składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.