Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski

W grudniu w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych świątecznych strojach, mikołajkowych czapkach. Szkolny korowód mikołajkowy odwiedził grzecznych uczniów i pracowników naszej szkoły. Wszyscy skorzystali z okazji, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. SU z tej okazji zorganizował również akcję „Czapka Mikołaja zwalnia z pytania”. Polegała ona na tym, że ten kto założy w tym dniu czerwoną czapkę Świętego Mikołaja jest zwolniony z odpowiedzi ustnej. Akcja cieszyła się dużą popularnością. Wszystkie dzieci dziękowały Mikołajowi i jego pomocnikom za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne, nie będą sprawiały kłopotów swoim rodzicom i będą słuchały swoich nauczycieli 🙂

Green Blue Yellow Red Orange White and Black Yuletide Collage Christmas Greetings Video.mp4

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.