Wycieczka mikołajkowa klas drugich

Dn. 06.12.2022r. zorganizowana została wycieczka do Żarek i Leśniowa. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas drugich.
Program obejmował zajęcia w Manufakturze Słodyczy „Hokus Pokus” w Żarkach oraz warsztaty pizzy w Przystań Leśniowie.
Wycieczkę nasi milusińscy rozpoczęli od wyrobu słodkości w „Hokus Pokus”. Każdy uczestnik obserwował proces wyrabiania masy na lizaki. Następnie dzieci z miały za zadanie z gotowej masy uformować dla siebie lizaka, którego mogły zabrać do domu. Mieliśmy również słodką przyjemność skosztowania ciepłych karmelków.
Kolejnym etapem naszej wycieczki były warsztaty robienia pizzy – propozycja dla łasuchów. Każde z dzieci z kucharzem „Przystani” formowało mini pizzę z wybranymi przez siebie składnikami. Po upieczeniu pizzy mieliśmy „ucztę dla podniebienia”. Kulinarne warsztaty wszystkim się bardzo podobały.
Ten wyjazd dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń z pobytu w miejscach, które uwielbiają dzieci i dorośli również.
Wycieczkę uświetniły upominki od Mikołaja.

mikołajkowaWycieczka.mp4

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.