Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich  nauczycieli ,,Siódemkowy koncert życzeń’’. Było dużo tańca i muzyki, a nawet pokaz gimnastyki artystycznej.

14 października 2022 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w hali sportowej na uroczystej akademii spotkali się uczniowie, nauczyciele, zaproszeni goście oraz rodzice. W części oficjalnej jako pierwsza głos zabrała Pani dyrektor Joanna Ziółkowska-Nowak, która złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, podziękowała za ich dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość okazywaną wychowankom oraz życzyła siły i wytrwałości w dalszej pracy. W części artystycznej uczniowie złożyli wszystkim pedagogom z „Siódemki” serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie ich serc i umysłów. Swoją wdzięczność dla nich wyrazili poprzez koncert życzeń, w którym zadedykowali nauczycielom różne utwory. Podczas akademii nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować na scenie swoje talenty recytatorskie, muzyczne, taneczne, akrobatyczne i piłkarskie. Cała uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, a piękna scenografia podkreśliła jej niecodzienny charakter.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.