Szkolna liga rowerowa

20.05.2022 odbyła się szkolna liga rowerowa. Nasza szkoła liczyła 19 zawodników: Tymoteusz Jura, Jakub Gawron, Kacper Krawczyk, Jakub Nowak, Bartłomiej Stolarczyk, Adrian Jargosz, Aleksander Pasieka, Franciszek Rogozik, Adam Derda, Bartosz Kowalczyk, Wojciech Liwoch, Rafał Dub, Maja Gradoń, Emilia Wójcik, Zuzanna Gradoń, Oliwia Czerwik, Maja Gradzik, Maja Rozbicka.

W dziewczynkach starszych najlepiej spisała się Zuzanna Gradoń zdobyła I miejsce. W dziewczynkach młodszych Maja Gradoń wywalczyła V miejsce, a Emilka Wójcik  – VI. W chłopcach starszych najlepiej pojechał Tymoteusz Jura – zajął VIII miejsce, a Jakub Gawron – IX. Z chłopców młodszych najlepiej pojechał Adrian Jargosz, który zajął X miejsce.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zdobyła V miejsce.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.