Warsztaty żywieniowe „Nestle for halthier life”

Uczniowie naszej szkoły dbają o swoje ciała nie tylko poprzez aktywność fizyczną, ale również zdrowe i racjonalne odżywianie. Aby zdrowym być, trzeba umieć żyć i właśnie, tego uczniowie klas sportowych uczą się od najmłodszych lat. Tym razem, pod okiem specjalistów przygotowywali zdrowe przekąski i napoje, które są zamiennikiem, tych mniej zdrowych. Warsztaty żywieniowe są ważnym elementem w szkoleniu sportowców. Zdrowe żywienie to „paliwo” dla organizmu, które daje siłę wykorzystywaną podczas treningu. Organizm staje się bardziej wydajny, a to z kolei przekłada się nie tylko na wyniki sportowe, ale również na sylwetkę i samopoczucie. Wszystko połączone w całość daje sukces nie tylko w sporcie, ale również w nauce. Warsztaty odbyły się w ramach współpracy naszej szkoły z programem „Lekkoatletyka dla każdego”.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.