Sukces uczennicy klasy VIIc Kai Dudkowskiej w Powiatowym Konkursie Językowym na komiks „My dream trip to the United Kingdom”

Uczennica Kaja Dudkowska już po raz drugi udowodniła, że kreatywność, a zarazem umiejętności z zakresu języka angielskiego są jej mocnymi stronami zdobywając I miejsce w Powiatowym Konkursie na komiks w języku angielskim, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie. Uczennica tym razem zabrała nas w podróż do bardzo oryginalnego kraju anglojęzycznego- Szkocji. Swoimi umiejętnościami plastycznymi, kreatywnością oraz  znajomością języka angielskiego pokonała innych uczestników konkursu.

Gratulujemy Kai i życzymy dalszych sukcesów:)

 

             Opiekun konkursu: Katarzyna Sobieraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.