Uczennice Siódemki z powołaniem do kadry wojewódzkiej młodzików U16

W okresie przerwy świątecznej, w malowniczo położonym Szczyrku odbyło się zgrupowanie wojewódzkiej kadry młodzików w lekkiej atletyce. Wśród najlepszych sportowców z województwa śląskiego znalazły się cztery uczennice naszej szkoły. Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Zuzanna Gradoń oraz Wiktoria Dądela spalały świąteczne kalorie pod okiem trenerów, na pięknie położonych obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Powołanie do kadry wojewódzkiej to wyjątkowe wyróżnienie dla młodych zawodników i dobry prognostyk na nadchodzący sezon letni. Na obozie znalazła się również pani Żaneta Trąbczyńska, która debiutowała w roli trenera, na tak ważnym zgrupowaniu. Mocno przetrenowany okres z pewnością przyniesie efekty na zawodach, a my mamy nadzieję, że lista powołanych zawodników do kadry śląska będzie co raz dłuższa.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.