Srebrny medal dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie w Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W Olecku na Mazurach odbyły się Ogólnopolskie Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Na starcie stanęło blisko 800 zawodników z całej Polski, a wśród nich częstochowska Siódemka. Pomimo dużej konkurencji, dziewczęta wykazały się ogromną determinacją i wolą walki, co przyniosło zamierzone efekty. Drużyna stanęła na drugim stopniu podium, tym samym otrzymując miano wicemistrzyń Polski. To pierwszy, tak wysokiej rangi sukces w historii szkoły. Reprezentacja wystąpiła w składzie: Natalia Walaszczyk, Maja Gradoń, Paulina Deska, Zuzanna Pietrasińska, Amelia Młynarczyk, Emilia Majewska. Opiekun drużyny: Żaneta Trąbczyńska.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.