Warsztaty dla młodych wolontariuszy

W październiku najmłodsi uczniowie klas I- III, działający w Klubie Małego Wolontariusza z naszej szkoły, wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez pana Konrada Flisa, pracownika Fundacji Oczami Brata (który jest koordynatorem wolontariatu i animacji lokalnej). Uczniowie dzięki ciekawej formie przekazu poznali ideę i terminologię wolontariatu. Dowiedzieli się na czym polega integracja i komunikacja w grupie, planowanie pracy, współdziałanie w zespole oraz prawa, obowiązki i motywowanie wolontariuszy. Poprzez świetną zabawę uczniowie zdobyli nową wiedzę i umiejętności, które będą doskonałym wprowadzeniem w tematykę i ideę Klubu Małego Wolontariusza.

Klaudia Brodziak (opiekun Klubu Małego Wolontariusza)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.