Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce – Mały Memoriał Kusocińskiego Karpacz 2021

Mistrzostwa Polski, to jedna z najważniejszych imprez, o jaką zabiegają sportowcy. W tym roku po raz pierwszy w historii klasa lekkoatletycznych, na tak wysokiej rangi zawody zakwalifikowały się uczennice naszej szkoły – Julia Trąbczyńska i Julia Kubik w biegu na 300m przez plotki oraz Martyna Cendrowska w biegu na 1000m z przeszkodami. Jedna i druga Julia ze swoimi klubowymi koleżankami walczyły również w sztafecie 4x100m, zajmując wysokie 8 miejsce w Polsce. Pomimo, tego iż dziewczyny są rocznikiem młodszym w kategorii młodzika, nie przeszkodziło im to osiągnąć bardzo dobrych rezultatów w swoich konkurencjach biegowych. Mały Memoriał Kusocińskiego to impreza, na której spotykają się czołowi zawodnicy kraju, dlatego sam awans na tą imprezę jest dużym osiągnięciem. Nasze reprezentantki wróciły z bagażem doświadczeń i z ogromną motywacją do dalszych treningów, a to dobrze rokuje na przyszły rok. Gratulujemy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.