Dzień Dziecka w Siódemce

Jak zawsze w naszej szkole w uroczyste dni jest wesoło i kolorowo i tak właśnie było 1 czerwca, kiedy to obchodziliśmy Dzień Dziecka pod hasłem: KOLOROWY  ZAWRÓT  OWY. Już przed wejściem do szkoły można było usłyszeć i zobaczyć, że naszych uczniów spotka coś ciekawego i miłego.  Przy rytmach wesołych piosenek, w kolorowej scenerii uczniowie byli witani przez Panią Dyrektor, szkolnego przyjaciela Lwa Leosia, klauna oraz kilka wesołych, kolorowo ubranych uczennic. Tutaj też, aby przedostać się do Kolorowego Świata Siódemki wszyscy musieli wykonać zabawne zadania z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Uśmiechom, radości, tańcom i śpiewom nie było końca, bo przecież jak powiedział przyjaciel dzieci, wybitny pisarz Janusz Korczak: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dzień Dziecka w Siódemce – film

Już nie możemy się doczekać przyszłego roku:)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.