Kolejna odsłona Mistrzostw Śląska w Lekkiej Atletyce

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po ostatnich znakomitych osiągnięciach naszych lekkoatletów, a już możemy cieszyć się kolejnymi. W minioną sobotę na stadionie MOSiR Ruda Śląska odbyły się Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce dzieci kategorii U12. W barwach klubu sportowego CKS Budowlani znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, którzy mierząc się z najlepszymi zawodnikami ze Śląska, wrócili z przysłowiowym workiem medali. W klasyfikacji ogólnej klub CKS Budowlani zgarnął pierwsze miejsce. Medaliści: Magdalena Grzyb srebrny medal na 600m oraz srebrny medal w sztafecie 4x100m, Jakub Osowski srebrny medal w biegu na 60m, Anastazja Osowska srebrny medal w sztafecie 4x100m. Wraz z naszymi uczniami o najwyższe lokaty walczyły również klubowi podopieczni Pani Żanety Trąbczyńskiej- Alicja Kocznur zwyciężczyni biegu na 1000m oraz Maja Spyra złota medalistka w biegu na 60m oraz srebrna medalistka w sztafecie 4x100m. Gratulacje!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.