Andrzejki

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to – zgodnie z tradycją – św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. Aby tradycji stało się zadość, w środę – 30 listopada – uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali wróżby i zabawy andrzejkowe. Każdy uczestnik andrzejkowych zabaw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował swoje przeznaczenie spod kubeczków, poznawał znaczenie kombinacji cyfr z daty urodzenia. Dużym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale również wśród nauczycieli cieszyły się cukierki z wróżbami. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że naprawdę wszystko zależy od nas samych 😊

ANDRZEJKI TV.mp4

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.