Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Gramy Zmysłami” – pierwsze zadanie wykonane!

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami”. Jego celem jest między innymi innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci oraz tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami i budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. W kolejnych miesiącach będziemy realizować zadania dotyczące poszczególnych zmysłów. 8 listopada 2023 r. uczniowie klasy pierwszej zrealizowali zadanie październikowe „Jesienna ścieżka sensoryczna”. Pierwszolasiści pokonali tor przeszkód złożony z naturalnych darów jesieni i sensorycznych elementów. Wszyscy uczniowie podczas zajęć wykazali się pomysłowością oraz zaangażowaniem. Dzięki tego typu aktywnościom, dzieci spędzają miło czas, świetnie się bawią oraz mają możliwość zdobywania nowych doświadczeń sensorycznych.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.