Sukcesy pływackie uczniów „Siódemki” !

Sukcesy pływackie uczniów "Siódemki”!

Sukcesy pływackie uczniów „Siódemki”!

10 listopada 2023 r. na Krytej Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie przy al. Niepodległości odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci Powiatu Grodzkiego w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wystartowała liczna grupa uczniów ,,Siódemki’’. Nasza szkoła drużynowo zdobyła IV miejsce w kategorii chłopców i V miejsce w kategorii dziewcząt. Rywalizowały roczniki 2011 i młodsi.
Skład drużyny chłopców: Borys Wala, Jakub Ślusarek, Jakub Górecki, Kamil Torchalski, Igor Głowaczewski, Franciszek Wrona, Wiktor Wala, Patryk Sojda i Filip Ziółkowski.
Skład drużyny dziewcząt: Karolina Deska, Natalia Szewczykowska, Julia Gradzik, Jagoda Trybuła, Maja Żelezik, Liliana Wysocka, Milena Radecka, Anastazja Osowska i Natalia Kowalik. W reprezentacji była również Paulina Deska, która nie zdążyła wystartować z racji udziału w Sztafecie dla Niepodległej.

Najlepsze wyniki indywidualnie osiągnęli:
Karolina Deska – I miejsce w stylu dowolnym w dziewczynkach młodszych,
Natalia Szewczykowska – III miejsce w stylu klasycznym w dziewczynkach młodszych,
Borys Wala – II miejsce w stylu grzbietowym w chłopcach młodszych,
Patryk Sojda – II miejsce w stylu grzbietowym w chłopcach starszych,
Wiktor Wala – IV miejsce w stylu motylkowym w chłopcach starszych,
Igor Głowaczewski – IV miejsce w stylu klasycznym w chłopcach starszych.
Gratulujemy naszym młodym sportowcom i życzymy im sukcesów w kolejnych zawodach!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.