Sukcesy uczniów edukacji wczesnoszkolnej!

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mogą pochwalić się dużymi sukcesami w Powiatowym Konkursie Fotograficznym ,,Jesień na Jurze” oraz w Powiatowym Konkursie Plastyczno – Historycznym ,,Jura przed laty i dziś – tajemnice jurajskich zamków i warowni”. Zostały one zorganizowane w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Poznajemy Jurę Krakowsko – Częstochowską” przygotowanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy, Szkołę Podstawową nr 15 im. Polskich Noblistów w Częstochowie, Szkołę Podstawową nr 37 im. Jana Pawła II w Częstochowie oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Częstochowie.

II miejsce – Marcelina Zasępa z klasy 2a
II miejsce – Alicja Wiewióra z klasy 3a
II miejsce – Emilia Stanek z klasy 2a
III miejsce – Filip Tajchman z klasy 3b
Kamila Kubik z klasy 2a oraz Marta Dudkiewicz z klasy 3b zdobyły wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.