Wojewódzkie sukcesy lekkoatletów 

Znakomitym występem pochwalić się może reprezentacja lekkoatletów, która wzięła udział w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po długiej i wyczerpującej walce nasze drużyny dwukrotnie przekroczyły linię mety na pierwszym i raz na drugim miejscu. Szczęśliwymi zwyciężczyniami okazały się dziewczęta starsze w składzie: Weronika Mermer, Maja Gradoń, Lena Gawron, Martyna Milczarek, Julia Jakóbczyk, Emilia Majewska oraz dziewczęta w ramach igrzysk dzieci: Paulina Deska, Jagoda Trybuła, Anastazja Osowska, Liliana Wysocka, Magdalena Grzyb, Amelia Młynarczyk. Na drugim stopniu podium w igrzyskach dzieci w kategorii chłopców, po znakomitym biegu stanęli: Mateusz Pędziwiatr, Miłosz Piasecki, Wiktor Wala, Mikołaj Cubała, Aleksander Drewnik, Jakub Osowski. Zwycięstwo dawało awans na ogólnopolski finał, który odbędzie się w Białymstoku. Warto wspomnieć, że dziewczęta młodsze, to obrończynie tytułu najlepszej drużyny w województwie śląskim oraz mistrzynie Polski z zeszłego roku.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.