Tradycji stało się zadość! ,,Powitanie na wesoło” już za nami!

W naszej szkole „Powitanie na wesoło”, czyli integracyjna impreza plenerowa dla całej społeczności szkolnej „Siódemki” ma już długą tradycję. W tym roku oczywiście nie mogło być inaczej. 20 września 2023 r. wyruszyliśmy na kolejną niezwykłą wyprawę, tym razem do urokliwego Olsztyna. W pięknych okolicznościach przyrody uczniowie mieli okazję do lepszego poznania nie tylko siebie nawzajem, ale także swoich wychowawców i nauczycieli. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w ośrodku ,, Święta Puszcza’’ koło Olsztyna. Czekało tu na nas wiele atrakcji. Spacer w przepięknym plenerze jurajskich ostańców, wspólny posiłek przy ognisku, zajęcia sportowe, różne zabawy integracyjne…

Chęć bycia razem, pomysłowość, uśmiech, zaangażowanie, serdeczność, to wszystko znaleźliśmy w tym wyjątkowym czasie i miejscu. Mamy nadzieję, że zaproponowane zadania wzbudziły wśród uczestników ciekawość, radość i satysfakcję i utwierdziły w przekonaniu, iż jeśli się bawić i przeżywać miłe chwile, to właśnie w grupie koleżanek oraz kolegów z klasy i oczywiście ze szkoły!!!

A z wszystkiego jedna racja, górą sport i integracja!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.