Dzień Kropki w ,,Siódemce”

15 września 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, pomysłowości oraz odkrywania talentów. Swój początek zawdzięcza wydanej w 2003 r. książce Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki, uwierzyła w siebie, w swoje możliwości.

Uczniowie klas 1-3 aktywnie włączyli się w obchody tego dnia. Kropki obecne były  wszędzie, zarówno na twarzach, ubraniach dzieci, jak i w salach lekcyjnych. Pojawiły się też kropkowe dzieła sztuki. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Najważniejsza jednak w tym dniu była radość naszych uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się wielkimi artystami. Święto to uświadamia także, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które tylko czekają na odkrycie.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.