„Szkoły pełne Talentów”

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej Lidla „Szkoły pełne Talentów”.

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej Lidla „Szkoły pełne Talentów”.

Celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacanie szkoły w różne pomoce dydaktyczne. Kampania ma również mobilizować lokalną społeczność do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać w kasie Talenciaki (papierowe kupony) za każde zakupy za co najmniej 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo). Zebrane Talenciaki przypisz naszej szkole!

Jak przekazać Talenciaka szkole? Są trzy sposoby:

  • skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie;
  • przez stronę kampanii lidl.pl/szkoly wybierając naszą szkołę:

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040018556

i przypisując jej kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku;

  • umieszczając Talenciaka w skrzynce znajdującej się na portierni przy wejściu do szkoły, na hali sportowej lub na 1 piętrze obok gazetki Samorządu Uczniowskiego.

Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody. Talenciaki mogą być przypisane do szkoły w terminie od 01 września 2023 roku do 19 listopada 2023 roku. Wszystkie nieprzypisane Talenciaki tracą ważność w dniu 20 listopada 2023 roku o godzinie 00:00.

Więcej informacji na stronie: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469?gclid=EAIaIQobChMIjbb1lfSkgQMVgZWDBx1acARMEAAYASAAEgLdSfD_BwE

LICZYMY NA WAS!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.