Żaneta Trąbczyńska – nauczyciel naszej szkoły – laureatem 65 Plebiscytu na Najlepszego Trenera Regionu Częstochowskiego w 2022 roku!

28 lutego 2023 r. w miejskim Ratuszu odbyła się sportowa gala, podczas której ogłoszono zwycięzców 65. Plebiscytu na najpopularniejszego zawodnika, trenera i działacza sportowego regionu częstochowskiego 2022 roku.
Tradycyjnie w ramach plebiscytu wyróżniono osoby ze środowiska sportowego w kategoriach: zawodnicy, trenerzy oraz działacze.
Nasza koleżanka, nauczycielka wychowania fizycznego, pani Żaneta Trąbczyńska, otrzymała statuetkę w kształcie litery V i kół olimpijskich w kategorii: Najlepszy Trener Regionu Częstochowskiego 2022 r. Wśród nagrodzonych obok niej znalazły się takie osoby jak: Marek Papszun (piłka nożna) RKS Raków,  Lech Kędziora (żużel) Włókniarz, Kacper Gronkiewicz (kolarstwo) Kolejarz Jura.
Znaleźć się w takim gronie zwycięzców to ogromne wyróżnienie, zaszczyt dla trenerki i dla naszej szkoły.
Pani Żaneta Trąbczyńska jak nikt inny zasłużyła na tę nagrodę: liczne sukcesy sportowe i wielkie serce do pracy z młodzieżą – te atuty zostały dostrzeżone i docenione.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.