Wojewódzki Konkurs „Matematyka w Geografii”

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka w geografii”, którego celem jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności w zakresie matematyki i geografii. Poza tym uczniowie musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i poprawnością obliczeń , ponieważ zadania wykonywane były bez użycia kalkulatora.

2 marca 2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie odbył się finał konkursu, do którego zakwalifikowała się uczennica klasy 8 c Kaja Dudkowska:

KAJA DUDKOWSKA

została

LAUREATKĄ

Wojewódzkiego Konkursu „MATEMATYKA W GEOGRAFII”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Do konkursu uczennice przygotowywały: p. Iwona Pala (nauczyciel matematyki) i Wioletta Glanda (nauczyciel geografii).

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.