Jestem Czarodziejem wyobraźni jak Marcin Szancer

Międzynarodowego Konkursu Literacko – Plastycznego

Międzynarodowy Konkursu Literacko – Plastyczny

 

 

27 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 24 im. M. Szancera odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Jestem Czarodziejem wyobraźni jak Marcin Szancer”. Honorowy patronat nad nim objęli: Prezydent Miasta Częstochowy oraz Oficyna Wydawnicza z Poznania. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie. Napisali ciekawe, twórcze i pouczające opowiadania, które zostały docenione przez jury konkursu.
I miejsce zajął Jakub Kokot (5a), praca pt. „To, co ważne”
III miejsce zajęły: Oliwia Łapacz (5a), praca pt. „Czy to możliwe?” oraz Maja Żelezik (4b), praca pt. „Mroczna Łapa. Zaginiona uczennica”
Gratulujemy zwycięzcom.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.