Podsumowane osiągnięcia uczniów w I półroczu

Dnia 22 lutego odbył się w naszej szkole apel, podczas którego zostały podsumowane osiągnięcia uczniów w I półroczu. Pani Dyrektor  wręczyła dyplomy oraz nagrody za najwyższe średnie klasowe i indywidualne, za najwyższą i 100 procentową frekwencję:

Najwyższe średnie klasowe

Trzecią najwyższą średnią w minionym półroczu uzyskała klasa IV c (4,64). Drugą najwyższą średnią  uzyskała klasa V b (4.80).

Zwyciężyła klasa IV b ze średnią 4,82.

Najwyższe średnie indywidualne

III miejsce – Hanna Świerczyńska z kl. IV b  ze średnią ocen 5,27. II miejsce- Jagoda Trybuła z  klasy V b i Michał Kulka z klasy VI a ze średnią 5,33.

I miejsce- Kaja Dudkowska z klasy VIII c  ze średnią 5,38.

Najwyższa frekwencja

Trzecią najwyższą frekwencję uzyskała klasa V c – 89,06%, drugą najwyższą frekwencję uzyskała klasa IV b – 90,72%.

Najwyższą frekwencję uzyskała klasa IV c – 92,22 %.

100% frekwencja

Czterech uczniów naszej szkoły uzyskało 100% frekwencję, a oto oni:

Hanna Świerczyńska z klasy IV b, Rozalia Jaworska z klasy IV b, Natalia Sokolińska z klasy V b i Ignacy Całko z klasy V b.

We współpracy z nauczycielami matematyki został zorganizowany także szkolny konkurs matematyczno – walentynowy dla klas 4-8 pod nazwą „Walentynkowy tydzień z matematyką, bo matematyka jest wszędzie”: III miejsce zajęła uczennica klasy 5b Jagoda Trybuła,  II miejsce uczennica klasy 6b Gabriela Jankowska, a I miejsce zajęła uczennica klasy 5b Amelia Młynarczyk. Podsumowany został też konkurs matematyczne zadanie tygodnia dla klas 5, w którym zwyciężyli Julia Nierobiś i Aleksander Drewnik z klasy 5b.

Pani Żaneta Trąbczyńska podsumowała osiągnięcia sportowe, wręczyła też nagrody dla drużyny naszych lekkoatletów.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że klasy sportowe osiągają sukcesy nie tylko w sporcie, ale  w nauce osiągając przy tym bardzo wysoką średnią frekwencję.

Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły ich wyników w nauce i  życzymy jeszcze lepszych w II półroczu.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.