Ślubowanie klas pierwszych

16 listopada 2022 roku nastąpił długo oczekiwany dzień, w którym to uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. K. I. Gałczyńskiego w Częstochowie. To był niezwykły dzień, który wzbudził we wszystkich mnóstwo emocji. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed biało – czerwoną flagą oraz tarczą naszej szkoły, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, uczyć się pilnie, szanować wszystkich, którzy pracują w szkole, być dobrym kolegą i koleżanką, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Ten dzień pewnie na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami. Życzymy Wam samych sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.

Monika Musiał, Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.