Sztafeta dla Niepodległej

Nasza szkoła znana jest z niebanalnych pomysłów. Właśnie, do takich należy sztafeta organizowana z okazji Święta Niepodległości. Do obchodów, tego ważnego dnia „Siódemka” zaprosiła okoliczne szkoły i przedszkola. Ulicami dzielnicy Raków, reprezentacje szkół przekazywały sobie flagę Polski. Blisko sto osób w przepięknym stylu zakończyło bieg rundą honorową dookoła Placu Orląt Lwowskich, na którym rozbrzmiewały pieśni patriotyczne w wykonaniu klasy 5b. Tradycyjnie w wyjątkowy klimat przeniosły nas siódemkowe cheeleaderki w swoim zjawiskowym tańcu. W tym pięknym dniu, oprócz uczestników towarzyszyli nam zaproszeni goście m.in. radny miasta Częstochowy Dariusz Kapinos, proboszcz zaprzyjaźnionej parafii ksiądz Marek Olejniczak. Taki sposób świętowania, tak ważnego dla Polaków święta odbił się szerokim echem w mieście. Co za tym idzie, sztafeta z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz obchodów Święta Niepodległości w Częstochowie.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.