Ceremonia wręczenia Szkolnych Oskarów 2021/2022

 ,, Przyszłość należy do tych,
   którzy wierzą w piękno swoich marzeń’’

            W życiu każdego człowieka są chwile niezwykłe, które na długo zapadają  w jego pamięci. Takim doniosłym wydarzeniem dla uczniów, rodziców, zaproszonych gości, dyrekcji  oraz grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej  nr 7 im. Konstantego Ildefonsa    w Częstochowie stała się uroczysta gala wręczenia Szkolnych Oskarów. To  ważny moment szczególnie dla tych uczniów, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli znaczące sukcesy artystyczne, sportowe lub w nauce, w konkursach powiatowych, wojewódzkich oraz  ogólnopolskich, przeglądach artystycznych i zawodach sportowych oraz aktywnie podejmowali działalność charytatywną na rzecz innych. To wyraz uznania dla ich uzdolnień   i pasji. Sukcesy naszych laureatów to jednak nie tylko efekt ich talentu, ale też determinacji    i ciężkiej pracy. Trzeba mieć niezwykle dużo cierpliwości, żeby ten talent rozwijać. To również chęć podejmowania trudu, by osiągnąć swój zamierzony cel. Taka postawa, zwłaszcza w tak młodym wieku, z pewnością zasługuje na  uznanie. Dzień Sukcesu to również wyrazy podziękowania dla tych osób, które na co dzień wspierają tych uzdolnionych, młodych ludzi – ich rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz trenerów.

  Uczniowie nominowani zostali w następujących kategoriach:

  • Mądra głowa
  • Sprawne ciało
  • Artystyczna dusza
  • Dar serca.

W trakcie gali uczniom zostały wręczone nagrody –  SZKOLNE OSKARY, nauczycielom przygotowującym nominowanych uczniów DYPLOMY PODZIĘKOWANIA, a rodzice otrzymali LISTY GRATULACYJNE.

            Uroczystość uświetnili goście: pan Marek Śledź – dyrektor Akademii Raków, pan Maciej Strożek – kierownik Akademii ds. szkolenia, pan Zygmunt Stempor – przewodniczący ZM SZS, ks. Marek Olejniczak – proboszcz parafii pw. św. Melchiora Grodzieckiego, pani Katarzyna Deska – przewodnicząca Rady Rodziców oraz Rodzice nagrodzonych uczniów. Podczas  gali  nasi uczniowie  mieli okazję zaprezentować na scenie swoje talenty muzyczne, taneczne, akrobatyczne, lekkoatletyczne i piłkarskie. Szczególnie wzruszeni byli obecni na uroczystości rodzice, którzy z dumą odbierali od pani dyrektor Joanny Ziółkowskiej – Nowak listy gratulacyjne.

         Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy znakomitych wyników w nauce i sporcie, które świadczą nie tylko o ich ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości oraz odpowiedzialności. Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienie stanie się motywacją do ich dalszego rozwoju oraz doskonalenia wiedzy i umiejętności. Będzie  także impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocni ich w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji.

KATEGORIA: DAR SERCA – film

KATEGORIA: SPRAWNE CIAŁO – film cz. 1

KATEGORIA: SPRAWNE CIAŁO – film cz. 2

KATEGORIA: MĄDRA GŁOWA – film

KATEGORIA: ARTYSTYCZNA DUSZA – film

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.