Uczniowie klasy 6 absolwentami Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy

        We wtorek 21 czerwca 2022 r. uczniowie klasy VI a  zaliczyli ostatnie już zajęcia na Politechnice Częstochowskiej i zostali formalnie nazwani absolwentami Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej. Po części oficjalnej, podczas której  rozdano uczniom indeksy oraz dokonano podsumowania projektu i zajęć w których uczestniczyli,  zostali oni  zaproszeni do wspólnej zabawy podczas pikniku. Młodzi Naukowcy z Siódemki uczestniczyli w grze miejskiej poszukując wskazówek i zbierając informacje pokonali  dwie przeciwne drużyny      i dotarli na miejsce jako pierwsi. Siódemka tutaj również okazała się być najlepsza:). Uczniowie klasy 6 korzystali z wielu innych atrakcji podczas pikniku: malowali tatuaże, bawili się na „dmuchańcach”, skakali na trampolinach oraz Euro Bungee i brali udział w wielu konkursach zapewnionych przez organizatora. A do tego wszystkiego korzystali z piknikowych przekąsek. Nic dziwnego, że naszym uczniom było tak trudno opuścić piknik i wrócić do szkoły.

        Udział naszych uczniów w 7 edycji Częstochowskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy zostanie na długo w ich pamięci, a zdobyte umiejętności i wiedza będą zalążkiem do dalszego poznawania świata nauki  i techniki.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.