Konkurs Ekologiczny na „Projekt Znaczka Pocztowego”

Gratulujemy osiągnięcia!

Uczennica Julia Trąbczyńska z klasy 8b i Kaja Dudkowska z klasy 7c zdobyły I i II miejsce w konkursie przeprowadzonym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach XXIX Tygodnia Ziemi w konkursie plastycznym na „Projekt Znaczka Pocztowego”.

Zadaniem konkursu było zaprojektowanie znaczka pocztowego, który miał nawiązywać do hasła obecnego, XXIX Tygodnia Ziemi w Zabrzu „Miej znaczy więcej”. W szczególności należało zwrócić uwagę na kwestię zabetonowanych miast, wycinania lasów, marnowania żywności, zakupoholizmu, a także naszego stosunku do otaczającej nas przestrzeni, zwierząt i ludzi.

A to prace, które osiągnęły tak wysokie miejsca w konkursie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                  Opiekun konkursu: Nina Tyrek, Wioletta Glanda

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.