Mistrzostwa Województwa Śląskiego Młodzików

W pięknym stylu swoją przygodę w klasie sportowej naszej szkoły zakończyły uczennice klasy ósmej – Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Wiktoria Dądela, Julia Kubik i Nadia Łągiewka. Wśród reprezentacji znalazła się również ich młodsza koleżanka – Zuzanna Gradoń, która pomimo młodszego rocznika wywalczyła brązowy medal w biegu na 2000m. Brązowym medalem pochwalić się może również Julia Trąbczyńska w biegu na 300ppl oraz Martyna Cendrowska w biegu na 1000m z przeszkodami. Pechowo dla naszej reprezentacji zakończyła się sztafeta 4x100m, która po zaciętej rywalizacji zajęła znienawidzone przez sportowców 4 miejsce. Dziewczyny przegrały brązowy medal jedynie o 0,3 sekundy. Rekord życiowy, awans do finału i ostatecznie 5 miejsce wywalczyła Wiktoria Dądela w biegu na 80ppł. Nadia Łągiewka debiutowała w chodzie sportowym na 3000m i pomimo, tego, że po raz pierwszym startowała w tej konkurencji, może pochwalić się wysokim 5 miejscem na śląsku. Na uznanie zasługuje również Julia Kubik, która pomimo skręcenia nogi wystartowała w biegu na 100m oraz w sztafecie 4x100m. Julia wykazała się siłą charakteru i sportową determinacją, czego serdecznie gratulujemy !!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.