Sztafetowe Biegi Przełajowe – etap powiatowy

Zwycięstwo w Mistrzostwach Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych dało reprezentacji naszej szkoły awans do kolejnego etapu w/w zawodów. Zawody powiatowe odbyły się w pobliskich Konopiskach. W pięknych okolicznościach przyrody zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rywalizowali z najlepszymi drużynami z powiatu częstochowskiego. Tym razem również pokazaliśmy, że nie mamy sobie równych. Dziewczęta młodsze, starsze oraz chłopcy starsi zwyciężyli. Natomiast chłopcy młodsi uplasowali się na trzecim stopniu podium. Skład drużyny dziewcząt starszych: Martyna Cendrowska, Julia Trąbczyńska, Julia Kubik, Wiktoria Dądela, Wiktoria Marcjanek, Zuzanna Gradoń. Skład drużyny chłopców starszych: Tymoteusz Jura, Olaf Tomalski, Michał Czerepak, Antoni Wilk, Igor Jaworek, Oskar Gliźniewicz. Skład drużyny dziewcząt młodszych: Emilia Majewska, Maja Gradoń, Amelia Młynarczyk, Paulina Deska, Zuzanna Pietrasińska, Natalia Walaszczyk. Skład drużyny chłopców młodszych: Wiktor Wala, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Jakub Kluźniak, Eryk Staniec, Mateusz Pędziwiatr. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.