Mistrzostwa Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacja naszej szkoły tradycyjnie wzięła udział w  sztafetowych biegach przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Przedstawiciele szkół podstawowych z miasta Częstochowy rywalizowali na dystansie 800m o miano najlepszych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nie mieli sobie równych i zwyciężyli w pięknym stylu, dublując niektóre z drużyn. Trochę inna sytuacja była w kategorii Igrzysk Dzieci. Reprezentacja dziewczyn naszej szkoły zdeklasowała przeciwniczki i zajęła pierwsze miejsce. Natomiast chłopcy, jako najmłodsi uczestnicy zawodów, zajęli wysokie trzecie miejsce. Skład drużyny dziewcząt starszych: Martyna Cendrowska, Julia Trąbczyńska, Julia Kubik, Wiktoria Dądela, Wiktoria Marcjanek, Zuzanna Gradoń. Skład drużyny chłopców starszych: Tymoteusz Jura, Olaf Tomalski, Michał Czerepak, Antoni Wilk, Igor Jaworek, Oskar Gliźniewicz. Skład drużyny dziewcząt młodszych: Emilia Majewska, Maja Gradoń, Amelia Młynarczyk, Paulina Deska, Zuzanna Pietrasińska, Natalia Walaszczyk. Skład drużyny chłopców młodszych: Wiktor Wala, Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Adrian Jargosz, Marcel Zawada, Mateusz Pędziwiatr. Każda z wyżej wymienionych drużyn dostała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Konopiskach. Trzymamy kciuki za awans do rundy ogólnopolskiej.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.