Aktywna Siódemka

Tradycyjnie, jak co roku w naszym mieście odbyła się charytatywna impreza „Nowy plecak na nowy rok szkolny”. To inicjatywa radnego miasta Częstochowy Dariusza Kapinosa, którą zawsze wspiera nasza szkoła. W tym roku obok szeregu atrakcji dla dzieci, odbył się bieg, który zorganizowały trenerki lekkiej atletyki: p. Żaneta Trąbczyńska, p. Aleksandra Wróblewska oraz p. Mariola Sojda. W takim przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć zawodników z Siódemki, którzy licznie przybyli na biegowe wydarzenie i godnie reprezentowali naszą szkołę. W swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli: Emilia Majewska z klasy szóstej, Amelia Młynarczyk z klasy czwartej i najmłodszy zawodnik Borys Marcjanek z klasy pierwszej. Najstarsze uczennice klas lekkoatletycznych, tym razem wcieliły się w rolę sędziów, co pokazało, że dziewczyny oprócz umiejętności sportowych potrafią również być świetnymi organizatorami. Gratulujemy!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.