Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

Po raz pierwszy w historii klas lekkoatletycznych Siódemki w reprezentacji Częstochowy znalazły się uczennice klasy  sportowej VIIIb. Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Julia Kubik, Wiktoria Marcjanek i Wiktoria Dądela w barwach klubu sportowego CKS Budowlani rywalizowały z najlepszymi zawodnikami makroregionu. Zadanie było naprawdę wymagające ponieważ dziewczyny były najmłodszymi rocznikami, które mogły znaleść się w drużynie. Zawodniczki z trudnym zadaniem poradziły sobie wyśmienicie, tym samym potwierdziły rosnącą formę. Oprócz rekordów życiowych i medali zdobyły bezcenne punkty, które przyczyniły się do zwycięstwa kluby CKS Budowlani. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy !!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.