Sportowy początek roku szkolnego

Nowy rok szkolny rozpoczął się bardzo obiecująco dla reprezentacji klas lekkoatletycznych naszej szkoły. Dziewczyny starsze wspaniale pokazały się na mityngu „Witaj szkoło”, który odbył się w Bielsku-Białej. Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska, Julia Kubik i Wiktoria Dądela z klasy ósmej ustanowiły rekordy życiowe, co dobrze wróży na nadchodzący sezon. Młodsza Siódemkowa ekipa dzielnie walczyła w pobliskiej Aleksandrii w „Biegu Kolorów”. Oprócz fantastycznej zabawy, nasi lekkoatleci mogli się pochwalić czołowymi lokatami w swoich kategoriach wiekowych. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Mateusz Pędziwiatr i Zuzanna Gradoń, srebrne medale wywalczyli: Wiktor Wala, Natalia Walaszczyk, Nadia Łągiewka, a brązowe: Jagoda Trybuła i Zuzanna Pietrasińska. Udanym debiutem może się również pochwalić Karolina Ponicka i Kaja Dudkowska oraz najmłodszy uczestnik reprezentacji Borys Wala z klasy pierwszej. Takie wprowadzenie w nowy rok szkolny to mu rozumiemy 😁😁😁

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.