Siódemka mobilizujemy siły – Ogólnopolski Projekt Drużyna Energii !!!

Logo

Nasza szkoła awansowała do kolejnej rundy projektu Drużyna Energii. Spośród czterystu szkół z całej Polski z awansu może się cieszyć jedynie 100, które nagrały najlepsze filmy promujące sport. Awans pozwala nam ubiegać się o rundę finałową. Naszym zadaniem jest nagrywanie filmów dokumentujących , jak uczniowie wykonują ćwiczenia przygotowane przez ambasadorów. Materiały wideo uczestnicy przesyłają do swoich trenerów, a Ci na konto Drużyny Energii. Co roku z Drużyną Energii ćwiczą znani i lubiani sportowcy, reprezentanci naszego kraju, którzy są doskonałym wzorem i motywacją do codziennych treningów. Zapraszamy do udziału uczniów klas 5, 6, 7 i 8. O szczegóły możecie pytać swoich trenerów. Czekają na nas atrakcyjne nagrody.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.