Ogólnopolskie Zawody o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Dużym sukcesem mogą pochwalić się uczennice klas sportowych Emilia Majewska z klasy piątej oraz Zuzanna Gradoń z klasy szóstej. Uczennice wzięły udział w Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w biegach górskim w stylu anglosaskim. To bardzo wymagające zawody, podczas których zawodnicy muszą pokonać trasę charakteryzującą się trudnym, górzystym terenem, łączącym ze sobą zbiegi i podbiegi. Emilia Majewska w kategorii U12 zajęła drugie miejsce, tym samym zdobywając srebrny medal. Natomiast Zuzanna Gradoń uplasowała się na wysokim, szóstym miejscu. Gratulujemy nie tylko sprawnego ciała, ale również siły charakteru, którą niewątpliwie dziewczyny musiały się wykazać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.