NAJSYMPATYCZNIEJSI UCZNIOWIE ORAZ KONKURS O NAGRODĘ DYREKTORA NA PREZENTACJĘ „JA, MOJA KLASA, MOJA SZKOŁA”

Po raz kolejny w historii naszej szkoły uczniowie wybierali najsympatyczniejsze koleżanki i kolegów. Wyróżnienie to jest wyjątkowe, gdyż nagrodzeni zostali wybrani w anonimowym głosowaniu przez swoje koleżanki i kolegów z klasy. Każda decyzja była uzasadniona i podkreślała jakim należy być w relacjach z innymi, by zyskać ich sympatię i uznanie, jak na co dzień okazywać życzliwość, serdeczność, szacunek.

Drugą ważną dla klas nagrodą jest ta przyznana w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną/film nt. „Ja, moja klasa, moja szkoła” podsumowującą w wyjątkowy sposób miniony rok szkolny.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Najsympatyczniejsi uczniowie

Ja, moja klasa, moja szkoła