Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych 

Dobra passa Siódemki trwa. Tym razem, nasza reprezentacja wykazała się znakomitą formą podczas wojewódzkiego finału w drużynowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się w Bytomiu na terenie przepięknego parku im. Kahla. Najlepsze drużyny wyłonione z etapu powiatowego stanęły na starcie, aby walczyć o jak najwyższe lokaty. Pomimo determinacji i zaangażowania wszystkich zawodników to Siódemka, aż trzykrotnie stawała na podium. Po złote medale sięgnęły dziewczęta w ramach igrzysk młodzieży szkolnej: Maja Gradoń, Weronika Mermer, Emilia Majewska, Lena Gawron, Julia Jakóbczyk, Lena Caban, nie miały sobie równych. W kategorii igrzysk dzieci, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy stanęli na drugim stopniu podium. Skład srebrnej drużyny: Magdalena Grzyb, Maja Spyra, Paulina Deska, Jagoda Trybuła, Anastazja Osowska, Zofia Kaliściak, Mateusz Pędziwiatr, Ignacy Całko, Adrian Wachowicz, Wiktor Wala, Miłosz Piasecki, Jakub Osowski. Jesteśmy z Was dumni !!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.