Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podczas gali głos zabrały, Pani Dyrektor Joanna Ziółkowska – Nowak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Deska, wychowawcy klas. Podczas uroczystości wręczono najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe – koła olimpijskie a w edukacji wczesnoszkolnej dyplomy, odznaki różyczki i nagrody książkowe.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrodę specjalną – Primus Inter Pares dla najwybitniejszego ucznia naszej szkoły. Nagrodę otrzymała uczennica klasy VIII b – Amelia Lemańska. Kolejną szczególną nagrodą, którą przyznano w tym dniu, była nagroda Rady Rodziców. Otrzymała ją Julia Trąbczyńska z klasy VIII b. Wyjątkowo ciepło i ze wzruszeniem Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Emila Majewska oraz cała społeczność szkolna pożegnała klasy ósme. Klasy trzecie przygotowały pożegnanie dla klas I i II. Pani Kamila Wieczorek wręczyła dyplomy dla najsympatyczniejszych uczniów w każdym oddziale. Uroczystość wzbogaciły występy artystyczne i pokazy sportowe naszych uczniów. Na zakończenie gali Pani Dyrektor Joanna Ziółkowska – Nowak życzyła uczniom ,rodzicom oraz nauczycielom udanych i bezpiecznych wakacji.

Katarzyna Kosmala
Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.