Bieg Erasmusa 2021

Bijemy rekord Polski! – to hasło kolejnej edycji biegu Erasmus, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W tym roku do wszystkich drużyn dołączyła jeszcze reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Marcjanek, Emilia Majewska, Zuzanna Gradoń oraz Natalia Walaszczyk. Dziewczyny w ciągu 60 minut miały za zadanie pokonać, jak najwięcej kilometrów. Było to nie lada wyzwanie, ale jak na klasy sportowe przystało, dziewczyny dały sobie świetnie radę. Cóż można więcej powiedzieć, drużyna Siódemki dorzuciła swoje kilometry i wraz z innymi uczestnikami pobiła rekord Polski. Beg połączony był z promocją realizowanych przez naszą szkołę projektów Erasmus+. Brawo za determinację, zaangażowanie i wzorową kondycję.