„Wielkanoc z Siostrą Mileną”

Urząd Miasta Częstochowy we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza, Zespołem Szkół Technicznych, Zespołem Szkół Gastronomicznych, Zespołem Szkół Samochodowych oraz Zespołem Szkół im. J. Kochanowskiego zorganizował dla uczniów szkół i przedszkoli częstochowskich ,,Wielkanoc z Siostrą Mileną”. Tegoroczna akcja polegała na przygotowaniu palmy wielkanocnej z elementów naturalnych.  Uczniowie ,,Siódemki’’ z wielkim zaangażowaniem wykonali piękną, dużą palmę. Nasza szkoła zaprezentowała ją 22 marca 2024 r. przy pomniku Henryka Sienkiewicza w III Alei Najświętszej Maryi Panny. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w tym wydarzeniu.

                                                                                                                      Ida Tamioła
Emilia Sobolewska

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.